O marce

Nazywam się Paulina Wiklak i prowadzę markę markę odzieżową, na której stronie właśnie jesteś.

Moje związki z modą były dość burzliwe. Do 16 roku trenowałam tenis ziemny, najczęściej nosiłam dres. Na studiach wygrały sukienki i ołówkowe spódnice- miałam przecież zostać nauczycielem j. niemieckiego ;) Ta walka między dresami a sukienkami trwała jeszcze kilka lat, kiedy jednocześnie pracowałam w szkole językowej i jako trener tenisa ziemnego.

3 lata temu zostałam mamą i przeprowadziłam się na obrzeża dużego miasta. Jak myślisz, jaki outfit dominował w tym czasie w mojej garderobie ;)? Tak, oczywiście dres.

Jednak jako młoda mama zapragnęłam zadbać o siebie, musiałam połączyć funkcjonalność i wygodę. Niestety, kiedy znalazłam pasujący model, skład materiału pozostawiał wiele do życzenia. Zagraniczna produkcja lub ogromnie wysoka cena i jeszcze tylko czerń lub szarość jako jedyne dostępne kolory.

I tak zaprojektowałam dres, tylko dla siebie. Nawet przez chwilę nie przeszło mi przez myśl aby stworzyć markę odzieżową.

Gdy znajomi dostrzegli dres, na portalu społecznościowym, dostałam wiele zapytań : Skąd on jest!? Czy uszyję taki również dla nich? I tak ruszyła pierwsza produkcja, która sprzedała się wśród najbliższych, w 2 tygodnie.

Dresy, które tworzę są minimalistyczne. Mają tworzyć bazę w garderobie, przy zachowaniu elegancji i przede wszystkim jakości. Tutaj nic się nie rozciąga, nie wypycha i nic nie wisi. Gwarantuję Ci to, czuwam nad każdym etapem produkcji.

Paulina.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl